Blog motoryzacyjny Michała

Korzyści z pomocy drogowej

April 12th, 2016 · No Comments · Pomoc na drodze

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zagwarantowane. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest nowy – każdy pojazd może się popsuć. Nazbyt dużo osób uważa, że mając auto świeżo zdjęte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej zweryfikuj, iż zrealizowałeś należyte poszukiwania. Bez przeglądnięcia wielu ofert nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można pozyskać w standardzie. Wszak nie chcesz pozostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto parę osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje właściwości z wielorakich powodów. Możliwe, iż zostawiłeś zapalone światło w środku auta lub reflektory. Możesz również mieć problemy z alternatorem, a bez niego akumulator błyskawicznie się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz po prostu na coś najechać bądź opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa zapewni wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Sporo osób znajdowało się w tej sytuacji kiedy uzmysłowiło sobie, iż klucze zostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest droga. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Wydarzyć się może, iż w czasie podróży zabraknie paliwa – często stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej uzyskasz dodatkowe paliwo, dzięki temu będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najistotniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wtedy, kiedy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Porównanie usług

Kiedy będziesz analizował oferty, żeby wybrać odpowiedni program pomocy drogowej, upewnij się iż zawarte w nim są wszelkie te przypadki opisane wyżej.

Wpis powstał dzięki assistance Radzionków

Tags: ·

No Comments so far ↓

Like gas stations in rural Texas after 10 pm, comments are closed.