Blog motoryzacyjny Michała

Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia samochodu

April 12th, 2016 · No Comments · Pomoc na drodze

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dzisiaj, dużo osób do własnej polisy ubezpieczeniowej pozyskuje pakiet assistance.

Dołączenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą sporo korzyści. Poniżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Wiele spółek zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia petent kupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeśli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja zawodowca będzie przeważnie szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszty holowania. Niesprawne auto można zawieźć do wykwalifikowanego i autoryzowanego mechanika.

Przedziurawiona opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, zdejmie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, gdy zostawimy włączone światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty poproś technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne wydarzenia. W trakcie wyszukiwania stosownego pakietu zwracać uwagę należy na optymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Artykuł powstał przy współpracy z assistance Radzionków

Tags: ·

No Comments so far ↓

Like gas stations in rural Texas after 10 pm, comments are closed.